Трішки про себе та рідну школуСаме так, про рідну... А як ще можна назвати той дім, де ти провів більшу половину свого життя?  Так із своїх 36  років 22 прожито  у стінах Лебединської ЗОШ № 1. Саме тут народилася моя мрія - стати учителем. Саме сюди повернулася працювати. Ось так доля повертає... Колишні учителі тепер стали колегами. Інколи, спостерігаючи за дітьми, погляд вихопить якесь біляве пустотливе дівча, чимось схоже на мене в дитинстві, і чомусь здається, що  повертаюся у ті часи, коли можно було у школі побешкетувати... Та сьогодні ти вчитель, упорядник дитячих думок, "збагачувач"  дитячих знань, "інженер" дитячих душ.... 
Ось уже протягом  дванадцяти  років я навчаю дітей. Учитель світової літератури та російської мови.

3 коммент.:

Шуруто Валентина Викторовна сказав...

Людмило, вiтаю Вас зi святом!!! Приємно зустрiти на просторах iнтернету землячку: я народилася i починала працювати в м. Шостка. Жодного разу не була в Лебединi, дуже цiкаво було прочитати легенду про мiсто. Успiху Вам!

Алла сказав...

Доброе праздничное утро, Людмила! С 8 Марта Вас! Счастья, здоровья, процветания Вам!

Алла сказав...

Людмила, с красивым праздником Вас -Днём 8 марта и успехов Вам во всём! Будьте счастливы и радуйтесь жизни, получая от неё всё сполна. Вы так милы, что пожелания самые искренние.

Статистика