Впроваджуємо у практику роботи фанфік


Отже, фанфік або фанфікшн (від англ. fan — фанат і fiction — художня література) – різновид творчості фанатів популярних творів мистецтва,  похідний літературний твір, заснований на якомусь оригінальному творі (як правило, літературному або кінематографічному), використовує його ідеї сюжету і (або) персонажів. Фанфік може бути продовженням, передісторією, пародією, «альтернативним всесвітом», кроссовером («переплетення» декількох творів), фік-піснею (творчі роботи, у яких використано цитати з пісень) тощо.
         Є й інший варіант визначення поняття фанфік.
Фанфік – жанр масової літератури, створеної за мотивами художнього твору фанатом цього твору, що не переслідує комерційних цілей, для читання іншими фанатами.
Отже, по-перше, важливо усвідомити, що фанфік – це не пародія і не пересмику­вання сюжетів чи героїв. Найчастіше це абсолютно серйозна розповідь про пригоди улюблених літературних персонажів. По-друге, написання фанфіків не комерційне заняття. Мільйони творчих молодих людей у світі пишуть фанфіки і викладають їх в Інтернеті для того, щоб їх прочитали інші автори фанфіків або фанати книги.
                                           Приклади фанфіків, які склали мої учні:

Статистика