Школа життя


Кілька правил, які не вивчають у школі 
На жаль, існують речі, про які дітям слід було б дізнатись на шкільній лаві, але вони про них не дізнаються. Не кожному таланить мати справу з мудрими вчителями. Існує кілька засадничих правил науки жити, яка, можливо, розділить долю інших добрих починань у покращенні якості навчання й також не потрапить у шкільний курикулум.
Правило 1: життя несправедливе - звикни до цього
Середньостатистичний підліток використовує фразу "Це несправедливо» 8,6 разу на день, запозичивши її в батьків - своїх ідеалів. Останнім глибина істини правила № 1 відкривається тільки після того, як дитя починає наслідувати їх у висловлюваннях.

Правило 2: світу наплювати на твої самовідчуття та самоповагу. Перш ніж узяти до уваги твоє почуття власної гідності, світ очікує від тебе реальних успіхів і досягнень. Це відкриття шокує. Зазвичай, коли безпідставно високі самооцінка та самоповага стикаються з жорсткою реальністю, дитина починає жалітися: "Це несправедливо" (дивись правило № 1).
Правило 3: вибач, але малоймовірно, що твій річний заробіток відразу після закінчення школи становитиме $40000. 
І, можливо, ти ніколи не станеш віце-президентом з особистим лімузином і водієм і навіть будеш змушений носити уніформу без етикетки престижної фірми «Gap».
Правило 4: якщо ти вважаєш, що твій учитель надто суворий і вимогливий, - почекай знайомства зі своїм босом. Він працює не за контрактом, тож схильний до жорсткішої, ніж у вчителя, поведінки. Він не має наміру співпереживати твоєму душевному стану, якщо ти зіпсував справу чи просто перебуваєш у поганому гуморі.
Правило 5: обжарювати бюргери в "Макдоналдсі" - не нижче твоєї гідності, твої прадіди назвали б навіть таку роботу «добрим шансом". Їх також не пригнічувала б мінімальна заробітна плата. Єдине, що б їх знітило, - цілоденні теревені про Курта Кобейна.
Правило 6: не поспішай звинувачувати у своїх невдачах батьків, тільки ти відповідальний за свої невдачі. Це - зворотний бік порожнього красномовства твого покоління на зразок: "Це - моє власне життя" або "Ти - не мій бос". Після досягнення 18-річного віку тебе стосується все, і ти за все відповідаєш. Не скигли про свої невдачі, бо в такому випадку ти маєш вигляд істеричної, зіпсованої дитини.
Правило 7: до твого народження твої батьки не були такими нудними й нецікавими людьми, якими вони здаються зараз. Вони стали такими, заробляючи на твоє безхмарне дитинство, перучи твій одяг і слухаючи твої нескінченні балачки про те, який ти класний. Тому, перш ніж вирушити в експедицію на порятунок лісів Амазонки від знищення їх жадібним поколінням твоїх батьків, спробуй для початку прибрати свою кімнату.
Правило 8: твоя школа скасувала поділ на переможців і лузерів, життя - ні. У деяких школах перестали ставити погані оцінки, дозволили скільки завгодно пробувати здавати тест чи відповідати на запитання... У школі намагання за цінністю прирівнюються до результату. Це не має нічого спільного з тим, що відбувається в реальному житті (дивись правило № 1, правило № 2 та правило № 4).
Правило 9: життя не поділяється на семестри; літніх канікул у ньому немає. Немає навіть пасхальних вихідних. Від тебе щодня очікують високих результатів. І ти не отримуватимеш шансів на нове життя кожні 10 тижнів. Ти житимеш одне-єдине життя, і якщо погано поводитимешся, то тільки надзвичайно обмежена кількість робіт зможе втамувати твою амбітність, непомірну самоцінність і допоможе в пошуках свого "я". Ще менше шляхів вестиме до самореалізації (дивись правила № 1 і № 2).
Правило 10: не плутай реальне життя з тим, що показують по телебаченню
Твоє життя - не комедія нравів. Твої проблеми не вирішуватимуться як у телесеріалі, за 30 хвилин включно з перервами на рекламу. У реальному житті люди змушені залишати кав'ярні для того, щоб ходити на роботу. За нахабністю та гнучкістю поведінки твої друзі не будуть схожими на Дженніфер Аністон.
Правило 11: підтримуй добрі стосунки з очкариками-"ботаніками". 
Швидше за все, один із них колись стане твоїм начальником.
Правило 12: цигарка не додає твоєму вигляду крутості. 
Навпаки, з нею ти виглядаєш ідіотом. Аналогічний результат дає «самовираження» через рожеве волосся та неймовірний пірсінг. 

Правило 13: ти не безсмертний (дивись правило № 12). Якщо тобі здається, що блискавичне життя, рання смерть і твоє юне тіло у труні - це романтично, ти, очевидно, не бачив, який вигляд має твій одноліток-мрець у морзі.
Правило 14: насолоджуйся життям, поки можеш.
Роби це, незважаючи на те, що твої батьки - твоя кара небесна, школа нудна, а життя - депресивне. Одного дня ти зрозумієш, як чудово бути дитиною. Можливо, варто це зрозуміти вже зараз.

Не варто дякувати, користуйся на здоров'я.

Статистика